legal

Profily

David HejzlarDavid Hejzlar, Mgr.
advokát ev.č. 12958

Vzdělání: Univerzita Karlova v Praze
Jazyky: anglický

Zaměřuji se na zastupování klientů v daňovém řízení, a to jak ve fázi daňových kontrol, tak i při vedení opravných prostředků či navazujících soudních řízení proti daňovým rozhodnutím. Další úzkou specializaci představuje právo obchodních společností, včetně bohatých zkušeností s prováděním nejrůznějších forem transformací. Služby poskytuji také v dalších právních oblastech, včetně poradenství a zastupování v insolvenčním řízení.

.

Miroslav KohoutMiroslav Kohout, Mgr.
advokát ev.č. 15853

Vzdělání: Univerzita Palackého v Olomouci
Jazyky: německý

Po ukončení vysoké školy v roce 2007 jsem pracoval ve společnosti KODAP s.r.o., kde jsem se zabýval především správou daní a poplatků a obchodním právem. Následně jsem působil od roku 2010 v advokátní kanceláři Mgr. Davida Hejzlara. Vykonávám advokátní praxi ve všech oblastech práva, se zaměřením na závazkové vztahy v oblasti obchodního a občanského práva a na právo pracovní a nemovitostní.

.

Vít HavrdaVít Havrda, Mgr.
advokát ev.č. 18570

Vzdělání: Univerzita Karlova v Praze
Jazyky: anglický

Od počátku své profesní kariery jsem vyrůstal v prostředí skupiny KODAP, v advokátní kanceláři působím od roku 2015. Vystudoval jsem Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. V rámci naší advokátní kanceláře se zaměřuji zejména na: obchodní právo se zaměřením na smluvní vztahy; občanské právo; pracovní právo; spornou agenda a zastupování v soudních řízeních; ochranu osobních údajů.

.

Romana SedlákováRomana Sedláková, Mgr.
advokát ev.č. 15004

Vzdělání: Univerzita Karlova v Praze
Jazyky: anglický, francouzký

Členkou advokátní kanceláře KODAP legal s.r.o. jsem od roku 2018, ale v advokacii mám již téměř desetiletou praxi, kdy jsem vedle advokátních služeb vykonávala také činnosti pro insolvenčního správce. Vystudovala jsem Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Specializuji se zejména na insolvenční právo; obchodní právo; likvidace obchodních společností; exekuční právo; smluvní agendu ve všech právních oblastech.

.

Hana VrbíkováHana Vrbíková, Mgr.
advokát ev.č. 16890

Vzdělání: Masarykova Univerzita v Brně
Jazyky:anglický, španělský


Kodap skupina - daňové poradenství

mini mapa ČR Vybrat kancelář

Specializované kanceláře

(00420) 485 228 422

info@kodaplegal.cz

cs en de 

ETL Global
Rychlý kontakt close